Wydrukuj swoje naklejki i etykiety

Stwórz własne naklejki i etykiety w naszym unikalnym, niezwykle prostym w obsłudze kreatorze.

Naklejki foliowe na arkuszu

Niesamowite naklejki na arkuszach ➤ Dowolny kształt i rozmiar! Naklejki na zamówienie: ✓ okrągłe ✓ kwadratowe  ✓ zaokrąglone rogi 514 656 625 ➤ Drukarnia naklejek.

Arkusze naklejek na foliach specjalistycznych

Wyceń i zamów naklejki na arkuszu z własnym wzorem.

Dowolny kształt i rozmiar, druk na różnorodnych foliach.

Naklejki drukowane na nowoczesnych foliach
Matowe lub w połysku
Jeden wzór naklejki na arkuszu

Wodoodporne
Odporne na UV
Nadruk ekologiczny
Nasza gwarancja

Konfiguruj naklejki:

Wybierz kształt
Możemy naciąć naklejki w dowolnym kształcie
Rodzaj nacięcia
Nacinamy folię lub wycinamy naklejki na wylot
Wprowadź rozmiar
Drukujemy w rozmiarze od 2cm do 135cm
Uszlachetnienie
Dodatkowe zabezpieczenie laminatem
Wybierz materiał
Drukujemy na niesamowitych podłożach
DOSTAWA
DARMOWA
DOSTAWA
Planowana data wysyłki: 3 dni robocze
Plik do druku
Pliki można również przesłać na późniejszym etapie zamówienia.
Wybierz plik
  Loading...

   

   

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Naklejki foliowe na arkuszu”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Overall rating*
  0/5
  * Ocena jest wymagana
  Termin realizacji
  0/5
  * Ocena jest wymagana

  Naklejki foliowe drukowane na arkuszu

  Naklejki oferujemy na różnych podłożach samoprzylepnych dostępnych w naszej ofercie. Do wyboru m.in: naklejki na folii holograficznej, na folii srebrnej i złotej, na folii brokatowej i adhezyjnej. O wszystkich dostępnych materiałach można przeczytać tutaj: KLIK. Naklejki drukujemy w pełnej kolorystyce CMYK i nacinamy je po dowolnym obrysie. Jeśli szukasz specjalistycznych naklejek w dobrej cenie, to świetnie trafiłeś. Naklejki na arkuszach są tańsze od opcji na sztuki, i są lepszym wyjściem w przypadku ręcznego oklejania własnych produktów.

  Zalety drukowania naklejek na arkuszach:

  naklejki nacięte na arkuszu są łatwe w odklejeniu

  niski koszt produkcji pojedynczej naklejki

  arkusze naklejek w poręcznym formacie

  odporne na zmiany temperatur i chemię

  mogą mieć dowolny kształt i rozmiar

  mogą być klejone na szkło, plastik, metal, i inne płaskie powierzchnie

  idealne jako naklejki reklamowe z logo firmy

   

  Naklejki okrągłe, kwadratowe, owalne na arkuszu

  Po wybraniu interesującego Cie podłoża, należy określić kształt Twoich naklejek na arkuszu. Możemy naciąć je w dowolnym kształcie, oraz w standardowych kształtach takich jak kwadrat, okrąg, lub z zaokrąglonymi rogami. Standardowy rozmiar arkusza to około 30x40cm. Na arkuszu możemy nadrukować jeden rodzaj naklejek. Jeśli chcesz stworzyć własny arkusz z różnymi naklejkami, odwiedź kategorię: multi-motyw.

  Zamów własne naklejki na arkuszach w kilku krokach!

  Udostępniamy Ci kalkulator do wyceny naklejek online. Usiądź wygodnie w biurze, domu lub kawiarni, zapoznaj się z naszą ofertą i poznaj poszczególne podłoża do druku. Folia samoprzylepna to nie tylko białe podłoże z warstwą kleju. W ofercie mamy również wspaniałe folie brokatowe, holograficzne, złote lub srebrne!

  Drukujemy na niestandardowych materiałach z klejem lub bez kleju. Interesują Cie naklejki w dużym nakładzie? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

   

  Często zadawane pytania

  Czy naklejki na arkuszach są wodoodporne?

  Wszystkie nasze naklejki to produkt wytrzymały na warunki atmosferyczne i wodoodporny. Trwałość naklejek i etykiet samoprzylepnych szacuje się na okres minimalny 3 lat. Wyjątkiem są etykiety na roli nielaminowane oraz papierowe. Jeśli chcesz aby one również były wodoodporne, wybierz dodatkowe zabezpieczenie laminatem.

  Czy zobaczę wygląd naklejki przed wydrukiem?

  Przed drukiem naklejki zawsze wysyłamy jej podgląd w celu akceptacji. Plik z wizualizacją otrzymasz w ciągu 12 godzin, na adres e-mail który podałeś podczas składania zamówienia. Pamiętaj: Czas realizacji liczony jest od momentu Twojej akceptacji, nie ma możliwości wprowadzania późniejszych zmian.

  Jaki jest termin realizacji zamówienia?

  Nasz zespół w ciągu 12h prześlę Ci podgląd naklejki do akceptacji. Po zatwierdzeniu wydruk trwa 3-4 dni robocze. Wszystkie paczki powierzamy odpowiedzialnym kurierom, współpracujemy z DPD, GLS, DHL i INPOST. Wysyłamy również paczki do paczkomatów. Darmowe dostawy realizujemy za pośrednictwem INPOST. Na Twoje życzenie możemy wybrać dowolnego przewoźnika.

  Czy mogę przesłać kilka projektów do jednego zamówienia?

  Tak, lecz musisz spełnić następujące kryteria. Każdy plik musi mieć ten sam rozmiar i ten sam materiał. Maksymalna ilość projektów w ramach jednego nakładu to 5 sztuk. Nakład dzielimy na równą ilość na dany wzór np. zamawiasz 500 szt. naklejek w 5 wzorach, otrzymasz po 100 szt. naklejek z każdego wzoru. Chcesz stworzyć arkusz z wieloma wzorami naklejek? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail w celu indywidualnej wyceny.

  Jak przygotować plik do druku?

  Pamiętaj, że jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu, możemy Ci pomóc.

  Pliki należy przesłać w formacie .PDF dla grafiki wektorowej oraz .JPG dla bitmapy.

   

  Wymagania dotyczące druku naklejek samoprzylepnych:

   

  • wymiary/spady: projekt naklejki przygotowany do druku powinien być wyskalowany w formacie 1:1, oraz posiadać spady 2mm, tzn. obrys naklejki z każdej strony powinien być zwiększony o 2mm w stosunku do linii cięcia, tak aby zniwelować błąd podczas procesu wycinania naklejek, który według producentów maszyn mieści się w przedziale 0-2mm.

   

  • Rozdzielczość: jeśli Twoje naklejki składają się z grafiki wektorowej, nie musisz się martwić. Uzyskamy najwyższą jakość druku na naszych maszynach. Jednak nie wszystkie projekty to sama grafika wektorowa, w przypadku gdy w projekcie zawarte są grafiki bitowe lub zdjęcia, ich rozdzielczośc powinna wynosić minimum 300dpi. Nasza drukarnia w standardzie drukuje z jakością 600dpi, pamiętaj o tym i zyskaj na jakości nie ponosząc dodatkowych kosztów.

   

  • Linia cięcia: ścieżka po której nasze maszyny wytnął naklejki. Przebieg linii może być dowolny, od standardowych kształtów okrąg, kwadrat, po skomplikowane linię cięcia tworzące np. obrys wokół postaci lub konturów loga Twojej firmy. Pamiętaj, podczas tworzenia pliku do druku wraz z linią cięcia, linię należy zapisać w oddzielnej warstwie lub w oddzielnym pliku .PDF lub .EPS.

  • Kolorystyka: Jeśli Twój brand firmowy posiada ściśle określoną kolorystykę pliki powinny zostać przekonwertowane z przestrzeni barwnej RBG na CMYK. Najlepiej dodatkowo przesłać składowe kolorów w proporcjach CMYK, tak aby idealnie odwzorować kolorystykę. Nie wszystkie monitory wyświetlają prawidłowo kolory.

   

   

  W przypadku druku zdjęć i grafik bitowych należy zachować oryginalne pliki w przestrzeni barwnej RGB. Nasze programy RIPujące dobiorą najlepszą kolorystykę, tak by nie odbiegała ona znacząco od oryginalnych plików, jednak należy liczyć się z częściowym efektem pzredstawionym na powyższej fotografii ( konwersja RBG-CMYK). Drukujemy aż 7 kolorami (CMYKLmLcWW) co daje nam ogromną przewagę nad konkurencją i możliwości odwzorowania całej palety barw PANTONE, przejść tonalnych i cieni.

   

   

  • Czcionki: należy przekształcić je w grafikę wektorową (krzywe). Dodatkowo przeslij nam nazwy użytych czcionek w projekcie.

   

  • Format plików: przyjmujemy pliki .JPG .PNG .PDF .AI .EPS

   

  Przeslany projekt, a końcowy wygląd produktu

   

  Jak tniemy arkusze naklejek?

  Naklejki foliowe na arkuszach w standardzie tniemy na poręczny format zbliżony do rozmiaru 30x40cm. Jeśli chcesz zdefiniować własny format arkusza oraz określić ilość naklejek na pojedynczym arkuszu, przed złożeniem zamówienia koniecznie się z nami skontaktuj!

  Szukasz odpowiedzi na inne pytanie?

  Potrzebujesz pomocy?

  Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie poligrafii. Pomożemy dopasować odpowiedni produkt w zależności od zastosowań. Jeśli zamawiasz duże nakłady nie zapomnij o negocjacji! Skonktaktuj się z nami chętnie odpowiemy na każde pytanie.

  Nie masz gotowego pliku do druku? Zleć wykonanie projektu graficznego naszym grafikom. Posiadamy studio graficzne i doświadczenie, z którego zrodził się nie jeden ciekawy projekt. Możesz również przesłać do Nas własne odpowiednio przygotowane pliki.

  Niesamowite naklejki na arkuszach ➤ Dowolny kształt i rozmiar! Naklejki na zamówienie: ✓ okrągłe ✓ kwadratowe  ✓ zaokrąglone rogi 514 656 625 ➤ Drukarnia naklejek.