Wydrukuj swoje naklejki i etykiety

Stwórz własne naklejki i etykiety w naszym unikalnym, niezwykle prostym w obsłudze kreatorze.

Etykiety na roli

Druk etykiet samoprzylepnych na rolce ➤ Wyceń i zamów online! Etykiety na roli: ✓okrągłe ✓kwadratowe ✓prostokątne 514 656 625 ➤ Drukarnia naklejek.

Druk etykiet samoprzylepnych na roli

Wyceń i zamów etykiety z własnym nadrukiem.

Dowolny kształt i rozmiar, druk nawijany na rolkę.

Cyfrowa jakość druku
Niski koszt produkcji etykiety
Etykiety do klejenia ręcznego lub automatycznego

Połysk lub mat
Odporne na UV
Nadruk ekologiczny
Nasza gwarancja

Konfiguruj etykiety na roli:

Loading...

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Etykiety na roli”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Termin realizacji
0/5
* Ocena jest wymagana

Naklejki i etykiety na roli

Produkcja naklejek na roli, odbywa się na nowoczesnej linii do produkcji etykiet Afinia Label w rozdzielczości 1600×1600 dpi. Co to oznacza? Otrzymasz wysokiej jakości etykiety z bardzo wyraźnym nadrukiem. Nawet najmniejsze elementy Twojej etykiety będą czytelne. Standardowo naklejki nie są wodoodporne. Aby uzyskać wytrzymałość na wodę, należy wybrać dodatkowe uszlachetnienie etykiet o laminat w połysku lub macie.

 
Etykiety na roli możemy przygotować na jednym z dostępnych materiałów:
 
Folia samoprzylepna PP matowa lub w połysku
Papier samoprzylepny matowy lub w połysku
Papier samoprzylepny kraftowy
 

Zalety drukowania etykiet samoprzylepnych na rolce:

niski koszt etykiet samoprzylepnych

nawinięte na poręczne rolki o średnicy 80mm

cyfrowa jakość druku odwzorowująca każdy detal

etykiety z klejem trwałym lub usuwalnym

mogą mieć dowolny kształt i rozmiar

mogą być klejone na szkło, plastik, metal, i inne płaskie powierzchnie

idealne jako naklejki na własne produkty

 

Druk etykiet na roli od ręki!

Posiadamy technologię druku etykiet, która umożliwia nam przygotowanie ich bez dodatkowych kosztów wykrojnika. Twoja etykieta może mieć dowolny kształt, i nie musisz zamawiać setek tysięcy sztuk. Zamówienia dostosowujemy do klienta, w ramach jednego nakładu możemy stworzyć do 3 projektów etykiet. Drukujemy już od kilku metrów bieżących folii, aż po wysoki nakład. Szukasz sprawdzonego dostawcy etykiet samoprzylepnych? Dobrze trafiłeś, skontaktuj się z nami w celu wyceny indywidualnej.

Zamów własne etykiety nawinięte na rolę w kilku krokach!

Udostępniamy Ci kalkulator do wyceny naklejek online. Usiądź wygodnie w biurze, domu lub kawiarni, zapoznaj się z naszą ofertą i poznaj poszczególne podłoża do druku. Folia samoprzylepna to nie tylko białe podłoże z warstwą kleju.

Etykiety na roli drukujemy na papierze oraz folii PP. Interesują Cie naklejki w dużym nakładzie? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

 

Często zadawane pytania

Czy etykiety na rolce są wodoodporne?

Naklejki i etykiety dostępne na rolkach, drukowane w technologii cyfrowej wymagają laminatu aby stać się wodoodpornymi. Standardowo naklejki drukujemy bez laminatu, w ten sposób możemy zagwarantować niską cenę etykiety, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie nie będzie narażona bezpośrednio na działanie wody. Jeśli potrzebujesz mocniejszych naklejek wybierz w kalkulatorze laminat w połysku lub macie. Jeśli szukasz trwałych naklejek na lata, sprawdź pozostałe naklejki z naszej oferty dostępne na sztuki lub na arkuszach.

Czy zobaczę wygląd etykiety przed wydrukiem?

Przed drukiem naklejki zawsze wysyłamy jej podgląd w celu akceptacji. Plik z wizualizacją otrzymasz w ciągu 12 godzin, na adres e-mail który podałeś podczas składania zamówienia. Pamiętaj: Czas realizacji liczony jest od momentu Twojej akceptacji, nie ma możliwości wprowadzania późniejszych zmian.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Nasz zespół w ciągu 12h prześlę Ci podgląd naklejki do akceptacji. Po zatwierdzeniu wydruk trwa 3-4 dni robocze. Wszystkie paczki powierzamy odpowiedzialnym kurierom, współpracujemy z DPD, GLS, DHL i INPOST. Wysyłamy również paczki do paczkomatów. Darmowe dostawy realizujemy za pośrednictwem INPOST. Na Twoje życzenie możemy wybrać dowolnego przewoźnika.

Czy mogę przesłać kilka projektów do jednego zamówienia?

Tak, lecz musisz spełnić następujące kryteria. Każdy plik musi mieć ten sam rozmiar i ten sam materiał. Maksymalna ilość projektów w ramach jednego nakładu to 5 sztuk. Nakład dzielimy na równą ilość na dany wzór np. zamawiasz 500 szt. naklejek w 5 wzorach, otrzymasz po 100 szt. naklejek z każdego wzoru. Chcesz stworzyć arkusz z wieloma wzorami naklejek? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail w celu indywidualnej wyceny.

Jak przygotować plik do druku?

Pamiętaj, że jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu, możemy Ci pomóc.

Pliki należy przesłać w formacie .PDF dla grafiki wektorowej oraz .JPG dla bitmapy.

 

Wymagania dotyczące druku naklejek samoprzylepnych:

 

  • wymiary/spady: projekt naklejki przygotowany do druku powinien być wyskalowany w formacie 1:1, oraz posiadać spady 2mm, tzn. obrys naklejki z każdej strony powinien być zwiększony o 2mm w stosunku do linii cięcia, tak aby zniwelować błąd podczas procesu wycinania naklejek, który według producentów maszyn mieści się w przedziale 0-2mm.

 

  • Rozdzielczość: jeśli Twoje naklejki składają się z grafiki wektorowej, nie musisz się martwić. Uzyskamy najwyższą jakość druku na naszych maszynach. Jednak nie wszystkie projekty to sama grafika wektorowa, w przypadku gdy w projekcie zawarte są grafiki bitowe lub zdjęcia, ich rozdzielczośc powinna wynosić minimum 300dpi. Nasza drukarnia w standardzie drukuje z jakością 600dpi, pamiętaj o tym i zyskaj na jakości nie ponosząc dodatkowych kosztów.

 

  • Linia cięcia: ścieżka po której nasze maszyny wytnął naklejki. Przebieg linii może być dowolny, od standardowych kształtów okrąg, kwadrat, po skomplikowane linię cięcia tworzące np. obrys wokół postaci lub konturów loga Twojej firmy. Pamiętaj, podczas tworzenia pliku do druku wraz z linią cięcia, linię należy zapisać w oddzielnej warstwie lub w oddzielnym pliku .PDF lub .EPS.

  • Kolorystyka: Jeśli Twój brand firmowy posiada ściśle określoną kolorystykę pliki powinny zostać przekonwertowane z przestrzeni barwnej RBG na CMYK. Najlepiej dodatkowo przesłać składowe kolorów w proporcjach CMYK, tak aby idealnie odwzorować kolorystykę. Nie wszystkie monitory wyświetlają prawidłowo kolory.

 

 

W przypadku druku zdjęć i grafik bitowych należy zachować oryginalne pliki w przestrzeni barwnej RGB. Nasze programy RIPujące dobiorą najlepszą kolorystykę, tak by nie odbiegała ona znacząco od oryginalnych plików, jednak należy liczyć się z częściowym efektem pzredstawionym na powyższej fotografii ( konwersja RBG-CMYK). Drukujemy aż 7 kolorami (CMYKLmLcWW) co daje nam ogromną przewagę nad konkurencją i możliwości odwzorowania całej palety barw PANTONE, przejść tonalnych i cieni.

 

 

  • Czcionki: należy przekształcić je w grafikę wektorową (krzywe). Dodatkowo przeslij nam nazwy użytych czcionek w projekcie.

 

  • Format plików: przyjmujemy pliki .JPG .PNG .PDF .AI .EPS

 

Przeslany projekt, a końcowy wygląd produktu

 

Jaki kształt mogą mieć etykiety na roli?

Posiadamy nowoczesną linię do produkcji etykiet AFINIA LABEL. Zlecając nam druk etykiet samoprzylepnych na roli, nie ponosisz kosztów przygotowania wykrojnika! Kształt etykiety może być dowolny, od standardowych etykiet okrągłych, kwadratowych, po etykiety posiadające własny unikatowy kształt. Przygotowujemy naklejki do aplikacji ręcznej oraz maszynowej.

Szukasz odpowiedzi na inne pytanie?

Potrzebujesz pomocy?

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie poligrafii. Pomożemy dopasować odpowiedni produkt w zależności od zastosowań. Jeśli zamawiasz duże nakłady nie zapomnij o negocjacji! Skonktaktuj się z nami chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Nie masz gotowego pliku do druku? Zleć wykonanie projektu graficznego naszym grafikom. Posiadamy studio graficzne i doświadczenie, z którego zrodził się nie jeden ciekawy projekt. Możesz również przesłać do Nas własne odpowiednio przygotowane pliki.

Druk etykiet samoprzylepnych na rolce ➤ Wyceń i zamów online! Etykiety na roli: ✓okrągłe ✓kwadratowe ✓prostokątne 514 656 625 ➤ Drukarnia naklejek.