Wydrukuj swoje naklejki i etykiety

Stwórz własne naklejki i etykiety w naszym unikalnym, niezwykle prostym w obsłudze kreatorze.

Naklejki transferowe

NAKLEJKI TRANSFEROWE ➤ druk naklejek online! Naklejki reklamowe: ✓firmowe ✓foliowe ✓wycinane w dowolny kształt 514 656 625 ➤ Drukarnia naklejek.

Zamów własne naklejki transferowe

Wyceń i zamów naklejki wycinane ploterowo.

Dowolny kształt i rozmiar, naklejki bez tła.

ponad 50 kolorów folii w połysku lub macie
o wysokiej trwałości na warunki atmosferyczne
Z warstwą papieru transferowego

Wodoodporne
Odporne na UV
Nadruk ekologiczny
Nasza gwarancja

Naklejki transferowe wyceniamy na zapytanie!

Loading...

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naklejki transferowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Termin realizacji
0/5
* Ocena jest wymagana

Naklejki wycinane ploterowo

Naklejki samoprzylepne transferowe, wycinane ploterowo są wykonane z barwnej folii o wysokich właściwościach wytrzymałościowych. Folia posiada ten sam kolor również od strony kleju, przez co naklejki można naklejać od środka szyb, jednak należy pamiętać aby projekt przygotować w odbiciu lustrzanym. Naklejki ploterowe wycinamy na podstawie plików wektorowych, wybieramy zbędne tło oraz nakładamy na całą grafikę specjalny papier transferowy, który ułatwia przeniesienie wszystkich elementów naklejki za jednym razem na docelowe podłoże. Każda naklejka jest docięta do formatu. Minimalna grubość detali w projekcie naklejki to 5mm. Jeśli Twój projekt jest skomplikowany i ma dużo drobnych elementów, wybierz druk na folii bezbarwnej.

Zalety naklejek wycinanych ploterowo:

 wykonane na folii monomerycznej o trwałości 4lat.

są odporne na warunki atmosferyczne i zmiany temperatur

wodoodporne i wytrzymałe na zarysowania

mogą być klejone na szkło, plastik, metal, i inne płaskie powierzchnie

łatwe w aplikacji i łatwe w usunięciu

mogą mieć dowolny kształt i rozmiar

Naklejka transferowa nie posiada tła i jest łatwa w naklejaniu

Jako nieliczni w Polsce podczas produkcji naklejek transferowych wykorzystujemy maszyny z nożem aktywnym. To bez konkurencyjna metoda cięcia folii, gwarantująca idealne i powtarzalne cięcie, bez postrzępionych krawędzi. Ostrze noża obrotowego zawsze ustawia się czołowo do linii cięcia naklejki. Głowica tnąca obraca się o 360 stopni, z przeciążeniem dochodzącym do 5G oraz prędkością przelotową 1000mm/s.

Pobierz instrukcję klejenia naklejek transferowych

 

Zamów własne naklejki transferowe w kilku krokach!

Udostępniamy Ci kalkulator do wyceny naklejek online. Usiądź wygodnie w biurze, domu lub kawiarni, zapoznaj się z naszą ofertą i poznaj poszczególne podłoża do druku. Folia samoprzylepna to nie tylko białe podłoże z warstwą kleju.

Drukujemy na niestandardowych materiałach z klejem lub bez kleju. Interesują Cie naklejki w dużym nakładzie? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

 

Często zadawane pytania

Czy naklejki transferowe są wodoodporne?

Wszystkie nasze naklejki to produkt wytrzymały na warunki atmosferyczne i wodoodporny. Trwałość naklejek i etykiet samoprzylepnych szacuje się na okres minimalny 3 lat. Wyjątkiem są etykiety na roli nielaminowane oraz papierowe. Jeśli chcesz aby one również były wodoodporne, wybierz dodatkowe zabezpieczenie laminatem.

Czy zobaczę wygląd naklejki przed wydrukiem?

Przed drukiem naklejki zawsze wysyłamy jej podgląd w celu akceptacji. Plik z wizualizacją otrzymasz w ciągu 12 godzin, na adres e-mail który podałeś podczas składania zamówienia. Pamiętaj: Czas realizacji liczony jest od momentu Twojej akceptacji, nie ma możliwości wprowadzania późniejszych zmian.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Nasz zespół w ciągu 12h prześlę Ci podgląd naklejki do akceptacji. Po zatwierdzeniu wydruk trwa 3-4 dni robocze. Wszystkie paczki powierzamy odpowiedzialnym kurierom, współpracujemy z DPD, GLS, DHL i INPOST. Wysyłamy również paczki do paczkomatów. Darmowe dostawy realizujemy za pośrednictwem INPOST. Na Twoje życzenie możemy wybrać dowolnego przewoźnika.

Czy mogę przesłać kilka projektów do jednego zamówienia?

Niestety nie, naklejki transferowe zamawiasz w ramach jednego wzoru na dany nakład. Po przesłaniu nam pliku istnieje szansa że możemy odmówić Ci produkcji naklejek. Wszystko zależy od poziomu złożoności wzoru oraz ilości detali. Dlatego przed złożeniem zamówienia na naklejki transferowe, koniecznie się z nami skontaktuj i prześlij podgląd naklejki.

Jak przygotować plik do wycięcia naklejki ploterowej?

Plik do wycięcia naklejki powinien być przygotowany w formacie .PDF lub .ISI.

Linia cięcia powinna być grafiką wektorową o grubości włosowatej. Jeśli nie posiadasz programów graficznych z funkcją tworzenia wektorów skontaktuj się z nami.

 

Jak przygotujemy Twoje naklejki ploterowe?

Każda naklejka jest przez nas ręcznie obrabiana. Pierwszym krokiem w produkcji naklejek transferowych jest nacięcie folii przez maszyny plotujące. Następnie nasz zespół ręcznie usuwa zbędne elementy folii, czyli potocznie jej tło. Kolejnym krokiem jest nałożenie papieru transferowego na powierzchnie naklejek. Ostatni etap to docinanie naklejek transferowych do porządanego formatu. W ten sposób otrzymasz stos naklejek, każda osobno.

Czy mogę stworzyć naklejkę aplikowaną od środka szyby?

Tak, wystarczy że zaznaczysz to w komentarzu do zamówienia lub po prostu przygotujesz plik w odbiciu lustrzanym. Folia posiada ten sam kolor z dwóch stron, również od strony kleju.

Szukasz odpowiedzi na inne pytanie?

Potrzebujesz pomocy?

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie poligrafii. Pomożemy dopasować odpowiedni produkt w zależności od zastosowań. Jeśli zamawiasz duże nakłady nie zapomnij o negocjacji! Skonktaktuj się z nami chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Nie masz gotowego pliku do druku? Zleć wykonanie projektu graficznego naszym grafikom. Posiadamy studio graficzne i doświadczenie, z którego zrodził się nie jeden ciekawy projekt. Możesz również przesłać do Nas własne odpowiednio przygotowane pliki.

NAKLEJKI TRANSFEROWE ➤ druk naklejek online! Naklejki reklamowe: ✓firmowe ✓foliowe ✓wycinane w dowolny kształt 514 656 625 ➤ Drukarnia naklejek.