Naklejki • Producent naklejek • Wycinaj.pl

Reklama samochodowa

Samoprzylepna lub magnetyczna reklama na pojazdy.

Drukujemy reklamy na samochody osobowe, dostawcze i tiry.
Wytrzymałe i wodoodporne naklejki i magnesy na auta.
Idealna forma reklamy na pojazdy firmowe.

Folia wodoodporna
Odporna na UV
Materiał ekologiczny
Nasza gwarancja

Drukowanie naklejek i magnesów na samochody

W naszej ofercie znajdziesz usługę druku naklejek i magnesów na samochody i inne pojazdy. Reklama samochodowa produkowana jest na wysokiej jakości materiałach, gwarantujących wytrzymałość na warunki atmosferyczne i mycie chemią. W zależności od wybranej formy reklamy możemy zaproponować reklamę magnetyczną czyli tzw. magnesy samochodowe. Tego typu reklama stosowana jest w szczególności na pojazdach które pełnią rolę prywatno służbowych. Reklamę magnetyczną można w każdej chwili zdemontować, lub przenieść na inny pojazd. Należy pamiętać, że magnesy stosujemy jedynie na płaskich powierzchniach karoserii, takich jak drzwi lub boczne powierzchnie aut dostawczych. Reklama magnetyczna jest wielokrotnego użytku i jest łatwa w czyszczeniu. Zalecamy stosowanie reklamy samochodowej magnetycznej w mieście, lub do prędkości maksymalnej 70km/h. W innym wypadku opór powietrza może zerwać reklamę magnetyczną z auta.

  Reklama magnetyczna na samochody osobowe i busy

  Magnes nie pozostawia śladów na karoserii i jest wielokrotnego użytku

  Bezpośredni druk UV na magnesie gwarantujący wytrzymałość reklamy

  Folia magnetyczna 0.6mm o wysokiej sile przyciągania

 

Naklejki samoprzylepne na samochody drukujemy na foliach polimerycznych lub wylewanych, z dodatkową warstwą laminatu ochronnego o powierzchni w połysku lub w macie. Folia samochodowa posiada klej kanalikowy, który ułatwia montaż reklamy na aucie bez powstawania pęcherzy powietrza pod naklejką. W ofercie posiadamy też naklejki na szyby samochodowe, napisy i loga do naklejenia na auto, podsumowując jesteśmy w stanie wykonać każdą reklamę na samochód. Więcej informacji możesz znaleźć tutaj: Reklama na pojazdy

Często zadawane pytania

Czy reklama samochodowa jest odporna na warunki atmosferyczne?

Wszystkie nasze naklejki to produkt wytrzymały na warunki atmosferyczne i wodoodporny. Trwałość naklejek i magnesów samochodowych szacuje się na okres minimalny 4 lat. Reklama samochodowa drukowana jest w technologii UV LED z dodatkową warstwą zabezpieczenia. Nie straszna jest im zmiana temperatur, używanie chemii czy też sól drogowa.

Czy zobaczę podgląd reklamy na moim aucie?

Przed drukiem naklejki zawsze wysyłamy jej podgląd w celu akceptacji. Plik z wizualizacją otrzymasz w ciągu 12 godzin, na adres e-mail który podałeś podczas składania zamówienia. Tworzymy proste wizualizacje pomagające zobrazować wygląd reklamy na Twoim aucie.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Nasz zespół w ciągu 12h prześlę Ci podgląd naklejki do akceptacji. Po zatwierdzeniu wydruk trwa 3-4 dni robocze. Wszystkie paczki powierzamy odpowiedzialnym kurierom, współpracujemy z DPD, GLS, DHL i INPOST. Wysyłamy również paczki do paczkomatów. Darmowe dostawy realizujemy za pośrednictwem INPOST. Na Twoje życzenie możemy wybrać dowolnego przewoźnika.

Czy mogę przesłać kilka projektów do jednego zamówienia?

Możesz przesłać dowolną ilość projektów reklamy na Twój pojazd, jednak proces przygotowania podglądu wiąże się z jednorazową opłatą za pliki graficzne. W ramach jednego projektu możemy stworzyć maksymalnie 3 wizualizacje z różnym rozmieszczeniem reklam. Jeśli w trakcie projektowania rozmyślisz się z pierwszej koncepcji reklamy samochodowej której wytyczne nam przesłałeś, będziemy mogli kontynuować współpracę po ponownej opłacie za kolejną koncepcję. Z naszej strony otrzymujesz wszystkie prawa do użytkowania przygotowanych plików.

Jak przygotować plik do druku?

Pamiętaj, że jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu, możemy Ci pomóc.

Pliki należy przesłać w formacie .PDF dla grafiki wektorowej oraz .JPG dla bitmapy.

 

Wymagania dotyczące druku naklejek samoprzylepnych:

 

  • wymiary/spady: projekt naklejki przygotowany do druku powinien być wyskalowany w formacie 1:1, oraz posiadać spady 2mm, tzn. obrys naklejki z każdej strony powinien być zwiększony o 2mm w stosunku do linii cięcia, tak aby zniwelować błąd podczas procesu wycinania naklejek, który według producentów maszyn mieści się w przedziale 0-2mm.

 

  • Rozdzielczość: jeśli Twoje naklejki składają się z grafiki wektorowej, nie musisz się martwić. Uzyskamy najwyższą jakość druku na naszych maszynach. Jednak nie wszystkie projekty to sama grafika wektorowa, w przypadku gdy w projekcie zawarte są grafiki bitowe lub zdjęcia, ich rozdzielczośc powinna wynosić minimum 300dpi. Nasza drukarnia w standardzie drukuje z jakością 600dpi, pamiętaj o tym i zyskaj na jakości nie ponosząc dodatkowych kosztów.

 

  • Linia cięcia: ścieżka po której nasze maszyny wytnął naklejki. Przebieg linii może być dowolny, od standardowych kształtów okrąg, kwadrat, po skomplikowane linię cięcia tworzące np. obrys wokół postaci lub konturów loga Twojej firmy. Pamiętaj, podczas tworzenia pliku do druku wraz z linią cięcia, linię należy zapisać w oddzielnej warstwie lub w oddzielnym pliku .PDF lub .EPS.

  • Kolorystyka: Jeśli Twój brand firmowy posiada ściśle określoną kolorystykę pliki powinny zostać przekonwertowane z przestrzeni barwnej RBG na CMYK. Najlepiej dodatkowo przesłać składowe kolorów w proporcjach CMYK, tak aby idealnie odwzorować kolorystykę. Nie wszystkie monitory wyświetlają prawidłowo kolory.

 

 

W przypadku druku zdjęć i grafik bitowych należy zachować oryginalne pliki w przestrzeni barwnej RGB. Nasze programy RIPujące dobiorą najlepszą kolorystykę, tak by nie odbiegała ona znacząco od oryginalnych plików, jednak należy liczyć się z częściowym efektem pzredstawionym na powyższej fotografii ( konwersja RBG-CMYK). Drukujemy aż 7 kolorami (CMYKLmLcWW) co daje nam ogromną przewagę nad konkurencją i możliwości odwzorowania całej palety barw PANTONE, przejść tonalnych i cieni.

 

 

  • Czcionki: należy przekształcić je w grafikę wektorową (krzywe). Dodatkowo przeslij nam nazwy użytych czcionek w projekcie.

 

  • Format plików: przyjmujemy pliki .JPG .PNG .PDF .AI .EPS

 

Przeslany projekt, a końcowy wygląd produktu

 

Szukasz odpowiedzi na inne pytanie?

Potrzebujesz pomocy?

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie poligrafii. Pomożemy dopasować odpowiedni produkt w zależności od zastosowań. Jeśli zamawiasz duże nakłady nie zapomnij o negocjacji! Skonktaktuj się z nami chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Nie masz gotowego pliku do druku? Zleć wykonanie projektu graficznego naszym grafikom. Posiadamy studio graficzne i doświadczenie, z którego zrodził się nie jeden ciekawy projekt. Możesz również przesłać do Nas własne odpowiednio przygotowane pliki.