Naklejki • Producent naklejek • Wycinaj.pl

Naklejki na pojazdy reklamowe

Osiągnijmy wspólny sukces kampanii reklamowej

Jesteśmy firmą świadczącą usługi kompleksowego przeprowadzania kampanii reklamowych na środkach transportu. Dysponujemy zgranym zespołem i w krótkim czasie jesteśmy w stanie przygotować pojazdy z reklamą.
 

Przeprowadzamy kampanie reklamowe na taksówkach
Zajmujemy się produkcją, montażem i logistyką
Działamy na terenie Unii Europejskiej

  Naklejki reklamowe na taksówki

Jesteśmy ekspertami w oklejaniu taksówek. Pracujemy na foliach umożliwiających szybkie i estetyczne naniesienie reklamy na pojazdy taksówkarskie. Zdajemy sobie sprawę że po zakończeniu kampanii reklamowej, naklejki powinny być łatwe w usunięciu i nie powinny zostawiać po sobie śladów.

Naklejki na auta firmowe

Pojazdem reklamowym każdej firmy są jej pojazdy z floty. Produkujemy naklejki dostosowane do każdego rodzaju pojazdu i warunkach w jakich pracują. Tworzymy proste i skomplikowane oznakowania z logo firmy na pojazdy osobowe, oklejamy całościowo naczepy i kabiny TIR, i tak naprawdę naniesiemy reklamę na wszystko.

Rodzaje reklamy samochodowej

  Naklejki samochodowe plotowane z folii

Ten rodzaj naklejek służy do prostych oznaczeń graficznych oraz tekstowych, typu logo firmy oraz numer kontaktowy na boczne drzwi pojazdu. Naklejki z folii ploterowej nadają się wszędzie tam gdzie wystarczy subtelne oznaczenie pojazdu, a tłem grafiki będzie kolor karoserii pojazdu. Naklejki ploterowe możemy wykonać w 50 kolorach o wykończeniu w połysku lub macie. Do wyboru mamy również dwa rodzaje folii, folię monomeryczną ekonomiczną o trwałości do 3 lat, lub folię polimerową plastyczną, o trwałości 8 lat. W zależności od Twoich wymagań dobierzemy odpowiedni materiał i przygotujemy naklejki w taki sposób aby były łatwe w naklejeniu. Jeśli nie chcesz sam oklejać pojazdów firmowych możemy to zrobić za Ciebie. Jesteśmy profesjonalistami w oklejaniu aut i pojazdów flotowych.

Naklejki magnetyczne na samochody

Jeśli nie chcesz trwale oklejać swojego pojazdu, dobrym wyborem jest folia magnetyczna. Ten rodzaj naklejek sprawdza się idealnie w zastosowaniu miejskim, ponieważ prędkość maksymalna pojazdu z zamontowanymi magnesami to 70km/h. Magnesy samochodowe należy montować na płaskie powierzchnie karoserii. Należy unikał przetłoczeń ponieważ może to spowodować nie równomierne rozłożenie magnesu na karoserii a w konsekwencji odczepienie się reklamy podczas jazdy. Magnesy samochodowe wykonujemy w dowolnym kształcie i rozmiarze. Nasza drukarnia jest w stanie wykonać magnesy samochodowe w maksymalnym rozmiarze 120cm x 55cm.

Naklejki samochodowe na szyby typu One Way Vision

Reklama samochodowa na szybach może być stosowana na wszystkich szybach w pojeździe oprócz szyby czołowej oraz pierwszego rzędu szyb bocznych od strony kierowcy i pasażera. Naklejki na szyby samochodowe charakteryzują się unikatową strukturą. Posiadają dziurki przez które pasażerowie pojazdu mogą praktycznie bez przeszkód obserwować otoczenie. Z zewnątrz zaś, przechodnie i potencjalni klienci widzą reklamę umieszczoną na szybach, wnętrze pojazdu jest ukryte. Naklejkę drukujemy z zapasem, do samodzielnego docięcia na szybie podczas montażu reklamy.

Naklejki samochodowe drukowane na folii samoprylepnej

Ten rodzaj naklejek służy do tworzenia pełnokolorowych grafik reklamowych na pojazdy. W zależności od kształtu powierzchni na którą będą naklejane naklejki, stosujemy folię polimerową do płaskich elementów karoserii z lekkim przetłoczeniem lub drukujemy reklamę na folii wylewanej. Ten drugi rodzaj folii służy do aplikacji na takich powierzchniach jak maski samochodowe oraz jest używana do całościowego oklejenia pojazdu reklamą.

Oklejamy pojazdy flotowe na terenie całej Unii Europejskiej

Jesteśmy w stanie przeprowadzić kampanię reklamową na pojazdach rozmieszczonych w różnych miejscach w Unii Europejskiej. Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem kampanii reklamowej na pojazdach taksówkarskich w największych miastach w Europie skontaktuj się z nami. Posiadamy odpowiednie kontakty, oraz ponosimy pełną odpowiedzialność za terminowe przeprowadzenie kampanii.

Jeśli posiadasz dużą flotę pojazdów firmowych również możemy podjąć się takiego zlecenia.

Naklejki na pojazdy reklamowe wyceniamy indywidualnie. Przedstaw nam swoje wymagania, a my przygotujemy ofertę.

Jak możemy wyciąć Twoje naklejki?

Na arkuszach

Twoje naklejki mogą mieć zostać nacięte w dowolny kształt, a na arkuszu możemy rozłożyć ten sam wzór lub multimotyw. Wielkość arkusza również możesz określić samodzielnie. Standardowo arkusz z naklejkami ma 20x30cm. Z nami stworzysz arkusze naklejek A5, A4 i inne.

Die-cut

Twoje naklejki są wycięte razem z papierem podkładowym na wylot. Otrzymujesz stos naklejek, które mogą mieć dowolny kształt i są gotowym produktem promocyjnym, który w łatwy sposób rozdasz swoim klientom.

Drukarnia naklejek i reklamy samoprzylepnej na zamówienie

Z nami wydrukujesz:

 • kolorowe naklejki reklamowe
 • naklejki na produkty i opakowania
 • naklejki podłogowe i antypoślizgowe
 • naklejki przezroczyste z białym nadrukiem
 • naklejki złote, srebrne oraz holograficzne
 • etykiety na urządzenia i maszyny

Konfekcja i uszlachetnienie naklejek samoprzylepnych

 • cięcie naklejek na użytki oraz na arkusze
 • Laminowanie folią matową lub błyszczącą
 • Multimotyw, czyli wiele projektów w ramach jednego nakładu

Producent oryginalnych naklejek reklamowych

Internetowa drukarnia naklejek i etykiet samoprzylepnych Wycinaj.pl to miejsce w którym realizujemy wydruk naklejek w niskim i średnim nakładzie. Drukujemy już od 100zł netto. Najwyższa jakość druku, wysokiej jakości certyfikowane tusze i oryginalne podłoża do druku gwarantują otrzymanie najwyższej jakości naklejek samoprzylepnych o zwiększonej wytrzymałości. Cennik znajduje się na stronach poszczególnych produktów. Nasze naklejki są najwytrzymalsze na rynku.

Nasz druk na foliach samoprzylepnych jest najwytrzymalszy na rynku. Drukujemy w technologii UV LED, jest to trwały nadruk strukturalny o realnej trwałości minimalnej na warunki atmosferyczne wynoszącej 3lata bez zastosowania laminatu ochronnego!. Nadruk jest odporny na promienie uv, zmiany temperatur, wodę oraz uszkodzenia mechaniczne!

Wysokiej jakości urządzenia drukujące

Ploter Mimaki UCJV-300

Wielkoformatowy druk w technologii UV LED z kolorem białym!

Urządzenie drukujące Mimaki pozwala wydrukować niezwykle wytrzymałe:

 • materiały marketingowe w dużym formacie
 • fototapety docięte pod wymiar
 • folie okienne one way vision o zwiększonej trwałości
 • reklamę zewnętrzną outdoor
 • reklamę wewnętrzną indoor

Ploter Mimaki JV-100

Szybka maszyna produkcyjna zapewniająca niesamowitą jakość druku!

Urządzenie drukujące Mimaki w technologii solwentowej pozwala na druk:

 • materiałów marketingowych w dużych nakładach i korzystnej cenie
 • reklamy samochodowej na folii wylewanej
 • ekonomicznych etykiet do zastosowania wewnętrznego
 • reprodukcji obrazów i płotna
 • reklamy wewnętrznej

Ploter Summa s2 class 160t

Najwyższej klasy ploter rolowy do wycinania materiałów o szerokości 160cm

Urządzenie introligatorskie summa pozwala:

 • nacinać folię samoprzylepną z ogromną precyzją
 • ciąć grubsze materiały wielkoformatowe oraz papier
 • plotować znaki i napisy z folii samoprzylepnej
 • wycinać drobne detale z folii o różnych grubościach

Afinia Label 220

Wydajna i ekonomiczna linia do produkcji etykiet samoprzylepnych na roli!

Linia do produkcji etykiet pozwala:

 • drukować w kolorystyce CMYK na wstędze o szerokości 220mm
 • nacinać w dowolnym kształcie etykiety samoprzylepne
 • ściągać ażur i nawijać etykiety na gilzy
 • szybko realizować krótkie serie produkcyjne