Naklejki • Producent naklejek • Wycinaj.pl

Plakaty premium na zamówienie

Drukujemy plakaty w dowolnym rozmiarze już od 1 sztuki.

Efektowny satynowy nadruk w technologii UV LED
Plakaty idealne do wystroju wnętrz
Dostępne na niesamowitych podłożach

 
Odporna na UV
Materiał ekologiczny
Nasza gwarancja

Zamów własne plakaty drukowane w najwyższej jakości

Wycinaj.pl to nie tylko producent naklejek. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą plakatów dla sklepów internetowych i firm zajmujących się wystrojem wnętrz. Nasze plakaty drukujemy w specjalnej technologii, która jest ekologiczna i pozwala uzyskać niesamowitą jakość druku. Powierzchnia plakatów jest satynowa co sprawia że nie odbijają one światła i idealnie komponują się na ścianie. Nadruk nie jest toksyczny, posiada odpowiednie certyfikaty, które uprawniają stosowanie naszych wydruków w żłobkach a nawet szpitalach. Chcesz zamówić swój własny unikatowy plakat? A może szukasz producenta plakatów do własnego sklepu? Skontaktuj się z nami w celu wyceny druku plakatów.

  Najwyższa jakość druku

  Złote plakaty, srebrne plakaty, plakaty holograficzne

  Drukujemy również na białym papierze premium

  Jesteśmy producentem plakatów, dbamy o każdy detal

 

Plakaty wielkoformatowe oraz w standardowych rozmiarach A4, A3, 50x70cm lub 70x100cm. Dotniemy Twoje plakaty do określonego rozmiaru. Jako producent plakatów na zamówienie, jesteśmy w stanie podejść indywidualnie do każdego klienta. Dopasowujemy możliwości druku i materiały, aby w efekcie otrzymać najładniejsze plakaty na rynku. Naszymi klientami na druk plakatów są głównie firmy z Europy: z Niemiec, Holandii, Szwecji oraz Belgii.  Jakość naszych plakatów potwierdza długotrwała współpraca z klientem zagranicznym.

 

Często zadawane pytania

Jak drukujemy plakaty na zamówienie?

Bazujemy na technologii UV LED, w której do druku używamy specjalistycznych tuszy z certyfikatem Greenguardgold. Certyfikat ten gwarantuje bezpieczeństwo wydruku, i potwierdza jego nietoksyczność.

Czy w zestawie jest ramka na plakat?

Jesteśmy producentem plakatów na Twoje indywidualne zamówienie. Zajmujemy się tylko produkcją i drukiem, nie tworzymy gotowego produktu jakim jest plakat w ramce. Ramkę możesz zawsze dokupić w sklepie stacjonarnym w Twoim mieście.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Nasz zespół w ciągu 12h prześlę Ci podgląd plakatu do akceptacji. Po zatwierdzeniu wydruk trwa 3-4 dni robocze. Wszystkie paczki powierzamy odpowiedzialnym kurierom, współpracujemy z DPD, GLS, DHL i INPOST. Wysyłamy również paczki do paczkomatów. Darmowe dostawy realizujemy za pośrednictwem INPOST. Na Twoje życzenie możemy wybrać dowolnego przewoźnika.

Czy mogę przesłać kilka projektów do jednego zamówienia?

Tak, możemy wydrukować kilka projektów plakatu w druku już od 1 sztuki.

Jak przygotować plik do druku?

Pamiętaj, że jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu, możemy Ci pomóc.

Pliki należy przesłać w formacie .PDF dla grafiki wektorowej oraz .JPG dla bitmapy.

Wymagania dotyczące druku naklejek samoprzylepnych:

  • wymiary/spady: projekt plakatu przygotowany do druku powinien być wyskalowany w formacie 1:1, oraz posiadać spady 2mm, tzn. obrys plakatu z każdej strony powinien być zwiększony o 2mm w stosunku do linii cięcia, tak aby zniwelować błąd podczas procesu wycinania , który według producentów maszyn mieści się w przedziale 0-2mm.

  • Rozdzielczość: jeśli Twoje naklejki składają się z grafiki wektorowej, nie musisz się martwić. Uzyskamy najwyższą jakość druku na naszych maszynach. Jednak nie wszystkie projekty to sama grafika wektorowa, w przypadku gdy w projekcie zawarte są grafiki bitowe lub zdjęcia, ich rozdzielczośc powinna wynosić minimum 300dpi. Nasza drukarnia w standardzie drukuje z jakością 600dpi, pamiętaj o tym i zyskaj na jakości nie ponosząc dodatkowych kosztów.
  • Linia cięcia: ścieżka po której nasze maszyny wytnął naklejki. Przebieg linii może być dowolny, od standardowych kształtów okrąg, kwadrat, po skomplikowane linię cięcia tworzące np. obrys wokół postaci lub konturów loga Twojej firmy. Pamiętaj, podczas tworzenia pliku do druku wraz z linią cięcia, linię należy zapisać w oddzielnej warstwie lub w oddzielnym pliku .PDF lub .EPS.

  • Kolorystyka: Jeśli Twój brand firmowy posiada ściśle określoną kolorystykę pliki powinny zostać przekonwertowane z przestrzeni barwnej RBG na CMYK. Najlepiej dodatkowo przesłać składowe kolorów w proporcjach CMYK, tak aby idealnie odwzorować kolorystykę. Nie wszystkie monitory wyświetlają prawidłowo kolory.

W przypadku druku zdjęć i grafik bitowych należy zachować oryginalne pliki w przestrzeni barwnej RGB. Nasze programy RIPujące dobiorą najlepszą kolorystykę, tak by nie odbiegała ona znacząco od oryginalnych plików, jednak należy liczyć się z częściowym efektem pzredstawionym na powyższej fotografii ( konwersja RBG-CMYK). Drukujemy aż 7 kolorami (CMYKLmLcWW) co daje nam ogromną przewagę nad konkurencją i możliwości odwzorowania całej palety barw PANTONE, przejść tonalnych i cieni.

  • Czcionki: należy przekształcić je w grafikę wektorową (krzywe). Dodatkowo przeslij nam nazwy użytych czcionek w projekcie.
  • Format plików: przyjmujemy pliki .JPG .PNG .PDF .AI .EPS

Przeslany projekt, a końcowy wygląd produktu

Szukasz odpowiedzi na inne pytanie?

Potrzebujesz pomocy?

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie poligrafii. Pomożemy dopasować odpowiedni produkt w zależności od zastosowań. Jeśli zamawiasz duże nakłady nie zapomnij o negocjacji! Skonktaktuj się z nami chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Nie masz gotowego pliku do druku? Zleć wykonanie projektu graficznego naszym grafikom. Posiadamy studio graficzne i doświadczenie, z którego zrodził się nie jeden ciekawy projekt. Możesz również przesłać do Nas własne odpowiednio przygotowane pliki.